Naším revírem je Oldřichov, naše tempo je setří.

Co na to Fibie

22.01.13 Všechno nejlepší Fíbinko!

Dneska je to na chlup přesně rok, co jsi se narodila, holčičko naše.

Když jsme si tě přivezli, byla jsi úplně malinkatá a celá rodina z tebe byla paf! Byla jsi strašně drzá a taky dost ukecaná, ostatně to ti vydrželo dodneška že? Občas pěkně zlobíš a ten překousaný kabel od lampičky v ložnici, která byla v elektrice je pro nás záhadou ještě dneska. Ale jedno nám je stoprocentně jasný, Arinka to určitě nebyla!

Za ten rok z tebe vyrostla dost rychlá setří slečna, která občas venku dělá, že neslyší a to hlavně když letíš za jakkoliv velkým létajícím ptákem. Ty jsi do všeho tak nějak hrrrrr, ale člověk se na tebe ani nemůže zlobit. Většího mazla naše rodina nepamatuje a to jsme měli už tolik pejsků… Ty tvoje vítací procesy jsou taky nezapomenutelný…hodíš nám tlapky kolem krku, hlavu opřeš o rameno, my tě musíme obejmout a radost dáváš jasně najevo vrtěním ocásku, samozřejmě k tomu přidáš pusinku na přivítanou :-)

Jsi výborná aportérka a my všichni tajně doufáme, že ti tvoje nadšení pro aport vydrží ještě hodně dlouho. Jsme ti vděční, že nám vždy po příjezdu z nákupu pomůžeš odnést cokoli, co na tebe čeká zrovna na vrchu tašky, co na tom, že jsou pak banány nebo pečivo prokousaný :-)

Fíbinko ty nejsi vítr, ty jsi přímo vichřice a víš ty co? Jsme rádi, že jsi taková :-)

Fíbí (Fifinko, Františko, Fiflenko) celá rodina Ti přejeme všechno nejlepší!

PS: neboj, oslava a dárek budou :-)

jít zpět

Pátek, 24. květen 2024

správa webu