Naším revírem je Oldřichov, naše tempo je setří.

Co na to Viki

03.10.11 Podzim přichází

Panička říkala, že už je podzim, ale zatím sluníčko hřeje. S Arčí máme na zahradě práci vyhánět vrabce a hlavně se nám tam letos rozmnožily ještěrky (potvůrky zelený) a to vám štěkám, že než takovou ještěrku chytnete, to je tedy záhul :o)
Novinek je u nás víc jak dost. Byli u nás na návštěvě škodíci, byla psina, vyřádila jsem se s nima na louce, kde jsem lítala jak neřízená střela.
Potom nám taky odešel bažant Tonda do věčných lovišť, sotva mu páníček udělal nový výběh, tak za tři dny byl ráno tuhý, asi se mu nový bejvák nelíbil. No a co myslíte, že paničky udělaly? Místo, aby ho řádně pohřbily, daly ho ty můry do igelitky a do mrazáku, že prý ho bude mít Arinka na cvičení. Přemýšlím, že bych začala taky trénovat, třeba by mi to šlo líp než Arince. Má se ještě co učit, holka jedna bláznivá.
Taky Vám musím štěknout, že v sobotu to myslím bylo prvního října mě ráno všichni nechali samotnou doma a jeli si na výlet. Dokonce na výlet vyrazil i páníček, prý do Litoměřic na výstavu psů a ani se moc nepřipravovali, no je vidět, že to už berou sportovně a Arčí si přivezla pohár, dala jsem jí za něj velkou pusu.
V neděli se Ája snažila vyfotit Arinku s pohárem, ale strkaly se tam asi deset minut, tak jsem jí to předvedla já, jak sedí setr když vyhraje pohár.Ćelá rodina z toho měla veselo, protože mě si nikdo nevšímal, žádný povel k focení jsem nedostala, ale už jsem to nemohla vydržet, Ari nepochopila co od ní Ája chce, tak jsem jí to ukázala :o) No jo, já vím, že jsem žádný pohár nevyhrála, ale myslím, že mě mají doma rádi i přes to, že jsem sice chovná (hlavně na klíně, když panička sedí v křesle) z výstav žádný pohár nemám, ale mám rodinu, která mě má ráda, stará se o mně i když občas panička na mne zcela zbytečně ječí.
Já mám svojí paničku taky ráda a dávám jí to najevo jak jen to jde, hlavně když stojí u linky v kuchyni a vaří, nebo krájí masíčko, to jí dáváme s Arinkou lásku najevo úplně nejvíc.
Tak se mějte, už nemám čas, jdu lovit vrabce a prohnat ještěrky na zahrádce. Chci si ještě užít sluníčka než začnou podzimní plískanice.
Setrům zdar a nám s Ari dva! Vaše Viki
jít zpět

Pátek, 24. květen 2024

správa webu