Naším revírem je Oldřichov, naše tempo je setří.

Psí život s Ájou

15.05.13 Výstavní sezónu máme v plném proudu...

Po velmi dlouhé zimě jsme se doma všichni těšili na výstavní sezónu. Nejvíc jsem se asi těšila já, neboť jsem před první letošní výstavou několikrát nevysvětlitelně v práci v kapse kabátu našla výstavní vodítko :-) Tohle se asi normálním lidem nestává, že?

30.3.2013 jsme se vypravili na Mezinárodní výstavu psů do Českých Budějovic. Škoda, že jaro bylo v nedohlednu. Kruh jsme měli venku a celá naše rodinka byla patřičně zmrzlá. Od slovenského rozhodčího Jaroslava Matyáše si Fíbinka odnesla ve třídě mladých Výbornou 2 a Arinka ve třída pracovní Velmi dobrou 1.

O měsíc později dne 27.4.2013 jsme se zúčastnili Speciální výstavy v Peruci. Kde rozhodčí Simona Svatoňová ohodnotila Fíbinku v mezitřídě Výbornou 2, res.CAC a Arinku ve třídě vítězů Výbornou 1, CAC. Arinka si ještě ke konci výstavy střihla kolečko s neznámou holčičkou v soutěži dítě a pes. Byla moc hodná a trpělivá, tedy Arinka, i když holčička asi taky :-)

Dne 4.5.2013 jsme si udělali opět rodinný výlet tentokrát na Mezinárodní výstavu do Prahy. Od rozhodčího Petra Buby si Fíbinka odnesla v mezitřídě ohodnocení Velmi dobrá 1 a aby jí to nebylo líto, Arinka netrhala partu a ve třídě pracovní si vyběhala také Velmi dobrou 1.

Týden poté 12.5.2013 jsme se zúčastnili naší oblíbené Klubové výstavy ČPSK v Roudnici nad Labem. Maďarská rozhodčí Marianne Gyarfás ohodnotila naší (z nepochopitelných důvodů vystrašenou) Fíbinku v mezitřídě Velmi dobrou 1 a Arinku ve třídě vítězů Výbornou 2.

Klubovou výstavu našeho klubu máme ze všech výstav nejraději, vždycky se tam sejde prima parta stejně nadšených bláznů do setrů jako jsme my :-) V závěrečných soutěžích mě dojala naše krásná kamarádka irská setřice Abbynka, která si vyběhala snad všechno co mohla ( V1, CAC, Klubový vítěz a BOB) a já se musela hodně držet, abych se nerozbrečela. Tímto moc zdravíme holky Abbyovi, byly jste opravdu famózní a pro mě dojemný, fakt nekecám :-)

Tak to byly zatím naše letošní výstavy a je jasný, že nás letos ještě čeká spousta ujetých kilometrů, spousta pročekaných hodin na výstavištích, spousta nákupů plyšových pískacích kačenek, spousta prima lidí a hlavně spousta krásný zážitků.

Nakonec se sluší ještě děkovačka a to Monice, která mě k výstavám a všeho kolem nich tak nenápadně dovedla, taky mým rodičům ve kterých mám tu správnou podporu a vždycky super společnost, mému příteli, za jeho trpělivost s mými bláznivými nápady týkající se psů a taky děkuju Arince a Fíbince, protože jsou to pro mě ty neveselejší setří slečny pod sluncem a i když je občas výstava nebaví, vždy se přizpůsobí a neodmlouvají :-)

jít zpět

Pátek, 24. květen 2024

správa webu