Naším revírem je Oldřichov, naše tempo je setří.

Psí život s Ájou

05.10.11 Naše druhá výstava

Naší druhou výstavu jsme absolvovaly 4 dny před mými třicátými narozeninami a samozřejmě se mi jako vždy nechtělo, ale přece jenom jsme v neděli 22.5.2011 vyrazily ve složení: já, moje mamka a Arinka. Přiznávám, že mě výstavy stresují a i když známka VD není žádná tragédie, tentokrát jsem si přála a tajně doufala, že si odneseme lepší hodnocení než z Panenských Břežan.
Mezinárodní výstavu v Litoměřicích jsem si chtěla užít bez stresu a tak jsem do kruhu s Ari poslala naší chovatelku Moniku. Ve třídě otevřené byly pouze dvě feny. Naše Arinka a Bellis Lovec z Gordonu. Ari je takový malý závisláček, né, že by se beze mne neobešla, ale když ví, že tam někde jsem, tak nechápe proč jsem s ní do kruhu nešla a tak se semtam poohlížela a určitě si říkala: „kde sakra ta moje panička je“.
Pan rozhodčí Brabletz ohodnotil Arinku V1 a Bellis V2. Titul nebyl zadán. Měla jsem velkou radost a byla moc ráda, že konečně máme výbornou :-) Samosebou, že jsem okamžitě dostala kázání od Moniky, že bych si Ari měla příště vést já, že jsem si to dneska zkazila a že klidně mohla mít CACe bla bla bla :-) Já se smála a v duchu si říkala, že se ta holka zbláznila, že nám stačí to co máme!
Arince jsme za odměnu koupily plyšovou a hlavně pískací hračku, ty ona má moc ráda a dokonce si mohla vybrat :-)
Z naší druhé výstavy jsme všichni tři odjížděly s moc hezkým pocitem a já s myšlenkou, že máme letos splněno a dvě výstavy za rok nám bohatě stačí!
jít zpět

Pátek, 24. květen 2024

správa webu